• INFORMACINIAI STENDAI UAB

    Visa Lietuva

Google AdWords reklama

Šiandien internetas neatsiejama žmogaus gyvenimo dalis. Didėjantis gyvenimo tempas verčia informacijos ieškoti greitai, ir nuspręsti pirkti ar ne, per kelias akimirkas. Šiandien jeigu neturite interneto svetainės ar ji nėra efektyviai reklamuojama, galima sakyti Jūsų nėra visai. Mes siūlome Jums greitą ir efektyvią Google AdWords reklamą.

Google AdWords, kas tai ?

Google AdWords – tai reklama Google paieškoje. Reklamos galimybės Google leidžia reklamą rodyti paieškos rezultatų viršuje ir apačioje. Google AdWords galima rodyti bet kur. Filtruojant šalis, miestus, per mobilųjį telefoną naršančius žmones ir kita.

Google reklama yra vienas efektyviausių būdų pasiekti pačius potencialiausius klientus internete. Reklamuodamiesi Google AdWords, Jūs pateikiate informaciją tiems, kas ieško Jūsų prekių ar paslaugų. Jūs nurodote konkrečius žodžius ar frazes, pagal kuriuos rodomi Jūsų skelbimai, o už reklamą mokate tik tada, kai interneto lankytojas paspaudžia Jūsų skelbimo nuorodą.

Trumpas pavyzdys:

Įsivaizduokite. Turite savo tinklalapį. O Jūsų tinklalapis Google paieškoje yra keliais puslapiais toliau nuo pirmojo puslapio. Statistika rodo, kad retas žmogus Google paieškos puslapį verčia toliau negu antras paieškos puslapis. Su Google Adwords jūs galie patekti į pirmajį puslapį už nedidelę kainą.

Google AdWords reklamos privalumai:

Mokama už paspaudimus ant reklamos (t. y. už potencialius klientus, kurie ateina į Jūsų svetainę, paspausdami ant Google reklamos skelbimų, esančių Google paieškos rezultatuose), ne už parodymus.
Profesionalus Google reklamos raktinių frazių parinkimas, raktinių žodžių grupių reklamos sukūrimas;
Galimybė valdyti reklaminės kampanijos biudžetą ir atitinkamai pagal situaciją jį didinti arba mažinti;
Galimybė pasiekti tikslinę auditoriją pagal vietovę, paiešką ir kitus kriterijus;
Nuolatinis reklaminės kampanijos ataskaitų teikimas, analizės, pasiūlymai, kaip labiau optimizuoti reklamines kampanijas bei padidinti pardavimą, žinomumą arba įvaizdį.

Kas sudaro Google Adwords kainą?

Google reklamos galutinę kainą sudaro aukciono principu perkami raktažodžiai, bei kiekvieno raktažodžio kokybės balai. Tad neužtenka paruošti skelbimų ir nusipirkti reklamos. Google vertina, kaip kokybiškai dirbate su reklama, kaip reklama siejasi su svetainės turiniu, į kurį suteikiami nukreipimai. Tad kuo aukštesnis Jūsų reklamos kokybės balas, tuo mažiau mokėsite už reklamą, lyginant su konkurentais.

Norėdami gauti asmeninį pasiūlymą. Susisiekite su mumis.

Dalintis

Posts by 

Enter your keyword: